TORISHIMA

Torishima, 1919 yılında Japonya’da kurulmuş olan endüstriyel pompa üreticisidir. Yüksek teknolojili, güvenilir geniş ürün yelpazesi, servis ve yedek parça hizmeti ile müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Enerji, petrol, doğalgaz, kimya-petrokimya, su-atıksu, demir-çelik, gıda üretimi, sulama ve buhar kazanı besleme gibi birçok faaliyetin endüstriyel pompa ihtiyacını karşılamaktadır. Faaliyet alanlarına bağlı olarak; birçok farklı boyutta, debide, basınçta ve sıcaklıkta çözüm sunmaktadır.

MSA

MSA, 1885 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kurulmuş bir endüstriyel vana üreticisidir. 1942 yılında Rus boru üreticisi “Chelpipe Group” bünyesine katılmıştır. BOTAŞ onaylı, API 6A ve API 6D monogramlı, ISO 9001 sertifikalı, Kaynak gövdeli, döküm veya dövme malzemeli, 6" – 56" arası boyutlarda, ASME 150 – 1500 arası basınç sınıflarında, düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı ürünleri ile endüstrilere hizmet vermektedir. Temel üretim ürünü Ball (Küresel) Vana ve diğer ürünleri Gate, Globe, Çek Vana olarak sınıflandırılmaktadır. Petrol-doğalgaz taşınması ve işlenmesi ile enerji üretim, dağıtım ve işleme tesislerinde faaliyet göstermektedir.

MOKVELD

Mokveld, 1922 yılında Hollanda’da kurulmuştur. Mokveld, özellikle yüksek basınç ve akış kontrollü olarak petrol, doğalgaz ve su projelerinde kullanılmak üzere 2"-72" boyutlarında, ASME 150-2500 ve API 3000-15000 basınç sınıflarında kontrol ve emniyet vanaları üretmektedir.

VSI CONTROLS

VSI Controls, 1979’da “Valtek Sulamericana” bünyesinde İtalya’da kurulmuş bir kontrol vanası üreticisidir. VSI Controls, 2017’de “Petrolvalves” şirketinin bünyesine katılmıştır. ½ " - 36" boyutlarında, ANSI 150-2500 basınç sınıflarında, DIN 10-400 bağlantılarında, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Krom, Hastelloy, Duplex, Titanyum, Bronz gövde materyali ve çift hava girişi ile pistonu veya mili hareket ettirebilen sistem (Double Acting) teknolojisi ile birçok endüstriye hizmet vermektedir. Pistonlu kontrol vanaları, döner eksantrik kontrol vanalar ve buhar soğutma sistemleri ile çözümler sunmaktadır.

Serck Audco

Serck Audco, 1869’da “Flowserve” bünyesinde İngiltere’de kurulmuş bir Plug (Konik) vana üreticisidir. Bu vanalar; petrol, doğalgaz, kimya, maden ve gıda gibi endüstriyel prosesler için kullanılır.½″ - 42″ ve DN 15-600 boyutlarında, ASME 150-2500 basınç sınıflarında, Min. -120ºC / Maks. +400ºC çalışma sıcaklıklarında, çeyrek turlu, rotary, lineer kontrol ve özel tasarımlı plug vanaları ile hizmet vermektedir.

OMNI VALVE

OmniSeal Valve, 2010 yılında Amerika’da kurulmuş bir endüstriyel vana üreticisidir. 2’’ – 36’’ boyutlarında, ANSI 150 – 600 Basınç sınıflarında, API 6D ve 6A standartlarında, Min. 2000 psi / Maks. 15000 psi çalışma basınçlarında, Min. -45 ºC / Maks. +350 ºC çalışma sıcaklıklarında, Çift taraflı tam sızdırmazlık ve manuel çalışma, Leased Automated Custody Transfer (LACT) sistemi ile boru hatlarında otomatik ölçüm, Lock out/Tag out (LOTO) ile Emniyetleme/Kilitleme özelliği ve Çift Bloklu tam sızdırmaz Plug (Konik) Vanalar, Dövme ve Döküm gövdeli Gate (Sürgülü) Vana çeşitleri ile birçok endüstriye hizmet vermektedir.

VENT-O-MAT

Vent-O-Mat, 1986 yılında Güney Afrika’da kurulan hava tahliye vanası üreticisidir. Bu vanalar, basınç etkisine karşı prosesin dayanıklılığını sağlar. Su-Atıksu-Çamur arıtımı, Kimya tesisleri, Maden işleme tesisleri, Enerji temini, iletimi ve üretimi, Gıda üretimi ve tarımsal faaliyetlerde kullanılmaktadır. 1" – 12" (25 mm – 300 mm) boyutlarında, ANSI 150 – 900 basınç sınıflarında, Min. 7 psi / Maks. 1450 psi çalışma basınçlarında, Min. -40ºC / Maks. +185ºC çalışma sıcaklığında, Flanşlı veya vidalı bağlantı, paslanmaz çelik gövde tasarımı ile çözümler sunmaktadır. Su ve sıvılarda kullanılan hava tahliye vanası ve Atıksu ve çamur için kullanılan hava tahliye vanası olarak sınıflandırılmaktadır.

YUAN GANG

Yuan Gang, düktil demir boru bağlantı parçaları ve çeşitli tipte vanalar üreten, konusunda dünya liderleri arasında olan Taiwan Firmasıdır.

VULCANIC

Vulcanic, 1973 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Endüstriyel prosesler için elektrikli ısıtma ve soğutma çözümleri sunar. Petrol-Doğalgaz, Enerji üretim tesisleri, Demiryolu-Havacılık-Denizcilik-Otomotiv, Kimya-Petrokimya, İlaç-Kozmetik gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. İçerden ve dışarıdan ısıtan katı ısıtıcıları, Sıvı ısıtıcılar, Kabinlerde gaz ısıtıcılar ve Borularda gaz ısıtıcıları ürünleri ile çözümler sunmaktadır.

CECO PEERLESS

CECO Peerless, 1933 yılında “CECO Environmental” bünyesine katılmış Amerika menşeili ayırma ve filtrasyon üreticisidir. Peerless, özellikle enerji ve çevre alanında hava kirliliğini önleyici çözümler sunmaktadır. CECO Peerless, özellikle gaz türbinleri ve yakma fırınlarından kaynaklanan azot oksit (NOx) oluşumunda, amonyak (NH3) ilavesi ile %95’e kadar NOx emisyonunda azalma, makro ve mikro boyuttaki partiküllerin katı-sıvı ve gaz ortamlarında filtre edilebilmesi ve birbirinden ayrılabilmesi ve su ile karışmış yağ atıklarının ayırılarak arıtılması sağlanır.

TOP