ROTORK

Rotork; gazların ve sıvıların akışının kontrol edilmesi gereken tüm endüstrilerde faaliyet gösteren, pazar lideri aktüatör üreticisi ve akış kontrol şirketidir. Dünya çapında hizmet sunabilen üretim tesisleri, küresel yerel ofisler ve temsilcilik ağları kurmuştur. Bakım, onarım ve yükseltme hizmetleriyle desteklenen Rotork'un ürünlerini yerel olarak bizden temin edebilirsiniz.

SAFİ

SAFİ, 1963 yılında İtalya’da kurulmuş bir termoplastik vana üreticisidir. Termoplastik olduğundan, kimyasal işlemlerin sebep olduğu korozyonu önlemede etkilidir. Termoplastik olması, hafif yapısı ve ucuzluğu nedeniyle paslanmaz çelik ve metallere göre daha çok tercih edilmektedir. Küresel, diyafram ve kelebek vana olarak; ½" – 24" ve DN 15 – 250 boyutlarında, PN 10 basınç sınıfında, Min. -20ºC – Maks.+120ºC çalışma sıcaklığında hizmet vermektedir.

LVF

LVF, özel bir İtalyan şirketidir ve bu amaçla, tüm ürün yelpazesinde mükemmel bir hizmet sunmasına ve müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede tutulmasına olanak tanıyan hızlı karar verme, esneklik, güvenilirlik gibi tipik özellikleri birleştirir. LVF'nin önceliklerinden olan prensiplerine; iş sağlığı ve güvenliği ile saygıyı her zaman dahil etmiştir.

MIV

MIV, 1939 yılında Hırvatistan’da kurulmuş ana ürünü kelebek vana olan, ayrıca sürgülü, çek, hava tahliye ve boru bağlantı parçaları üreten bir firmadır. Özellikle içmesuyu ve atıksu arıtımı için kullanılır. DN 150 – 3000 boyutlarında, PN 10 – 25 basınç sınıflarında, Merkezi, ikili veya üçlü eksantrik özellikte, Dökme demirli veya çelik kaynaklı bağlantılı ürün özellikleriyle hizmet vermektedir.

SUNBELT SUPPLY

Sunbelt Supply, 1978 yılında Amerika’da kurulmuştur. Şirket, stoktan manuel gate, globe, check, ball, butterfly, pipeline vanaların tedariğini ve temsilciliğini yapmaktadır. FloWorks Int. LLC bünyesinde olan bir firmadır. Bu şirket, 50’den fazla ana vana üreticisini bünyesinde bulundurmaktadır.

AST

AST, 1951 yılında İtalya’da kurulmuş bir emniyet tahliye vanası üreticisidir. Bu vanalar özellikle hava, gaz, buhar, sıvı ve sıvı-gaz uygulamalar için kullanılır. Boru girişi ve çıkışında farklı boyutlandırma özelliği ile ½"-24" arası boyutlarda, 1 bar – 425 bar çalışma basıncında, ASME 2500/API 6A basınç sınıflarında, Flanşlı, Yaylı, Direkt bağlantılı, Tam nozullu, Vidalı gövde bağlantısı ile hizmet vermektedir.

TOP